Zobacz, co może zyskać Twoja firma
dzięki kartom Visa Business

Dostęp do inteligentnych technologii to możliwość korzystania z rozwiązań:

  • Visa Mobile- masz więcej czasu na prowadzenie własnego biznesu, dzięki wygodnym płatnościom w aplikacji mobilnej
  • Płatności zbliżeniowych- także zegarkiem, czy telefonem, dzięki procesowi tokenizacji
  • Płatności Visa z Apple Pay i Google Pay- aby jeszcze bardziej ułatwić zakupy
  • Visa Cash Back- dzięki usłudze masz możliwość wypłaty pieniędzy w sklepie, przy okazji płatności kartą
contactless payment in shop

Poznaj firmowe karty Visa Business

Zapoznaj się z ofertą klasycznych kart biznesowych Visa i znajdź rozwiązanie płatnicze dostosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz kart fizycznych, czy wirtualnych, Visa oferuje technologię płatniczą wspierającą Twoją firmę.

Karta przedpłacona dla firm Visa Business Prepaid

Dla firm, które chcą mieć większą kontrolę nad swoimi wydatkami. Przedpłacona karta biznesowa oferuje prosty, bezpieczny i niedrogi sposób zarządzania finansami firmy w jednym miejscu.

Twoi pracownicy często wykonują swoje obowiązki poza siedzibą firmy – muszą np. płacić za benzynę czy materiały niezbędne do zrealizowania danej usługi? Jeżeli będą korzystać z przedpłaconych kart Visa Business, Ty sam określisz środki, którymi będą mogli dysponować i zasilisz wcześniej ich karty odpowiednią kwotą. To idealne narzędzie w przypadku wydatków tego typu. Twoi pracownicy nie będą musieli się martwić o gotówkę – a Ty będziesz miał ich służbowe wydatki pod pełną kontrolą.

visa business prepaid card and mobile

Karta debetowa dla firm Visa Business Debit

Dla firm, które chcą zarządzać codziennym przepływem gotówki. Biznesowa karta debetowa Visa zapewnia bezpośredni dostęp do środków na rachunku bieżącym firmy.

Korzystanie z tej karty zdecydowanie ułatwia Ci dostęp do zasobów finansowych Twojej firmy oraz dodatkowych udogodnień, takich jak środki przyznane przez bank w ramach linii kredytowej czy możliwość wpłacania gotówki na rachunek firmowy poprzez wpłatomaty. 

Kartą debetową Visa Business możesz opłacać wszelkie wydatki związane z prowadzoną działalnością w kraju i za granicą, osobiście lub na odległość – przez internet lub telefon (warto upewnić się w banku, czy Twoja karta jest „otwarta” na ten rodzaj płatności).

Płacenie kartą jest wygodniejsze i szybsze niż zlecanie przelewów i bezpieczniejsze niż płacenie gotówką – w dodatku pozostawia trwały dowód i czytelne szczegóły poniesionych wydatków.

Karty debetowe Visa Business mogą zostać wydane także Twoim pracownikom, dzięki czemu wydatki służbowe będą opłacane ze środków na firmowym rachunku w ramach ustalonych przez Ciebie limitów. Na podstawie wyciągu będziesz mógł dokładnie prześledzić transakcje dokonane przez Ciebie oraz Twoich pracowników i utrzymywać kontrolę nad firmowymi finansami.

Dzięki bankowości internetowej lub mobilnej Twojego banku przez całą dobę masz wgląd do stanu konta i historii.

visa business debit card and mobile

Karta kredytowa dla firm Visa Business Credit

Dla firm, które chcą poprawić przepływ gotówki na codzienne wydatki. Biznesowa karta kredytowa Visa pomaga budować historię kredytową w sposób bezpieczny, kontrolowany i elastyczny.

Dzięki karcie kredytowej Visa Business możesz korzystać z pieniędzy banku w ramach przyznanego limitu kredytowego. Wydatki możesz opłacić od razu, nie martwiąc się, że Twój klient zapłaci za towar lub usługę nieco później. Sam decydujesz, czy zaciągnięte zadłużenie spłacisz w całości, czy w części. Jeśli spłacasz je w całości w wyznaczonym terminie, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu nawet przez ponad 50 dni dla transakcji bezgotówkowych (w zależności od banku). Od transakcji gotówkowych oraz salda pozostającego do spłaty po wyznaczonym terminie bank naliczy oprocentowanie lub opłaty.

Kredytowe karty Visa Business są dostępne również dla Twoich pracowników, jeśli o nie wystąpisz. To Ty ustalasz limity (które w razie potrzeby możesz zmieniać) płatności dla każdej karty i masz wszystko pod kontrolą.

Dzięki bankowości internetowej lub mobilnej Twojego banku przez całą dobę masz wgląd do stanu konta i historii.

visa business credit card and mobile

Karta obciążeniowa dla firm Visa Business Charge

Dla firm, które chcą poprawić przepływ gotówki na wydatki i spłacać zadłużenie za jednym razem w całości. 

Karta nazywana również „charge” działa podobnie jak karta kredytowa. Wyjątek stanowi sposób spłaty zaciągniętego zadłużenia.

Spłacasz je w całości po wystawieniu przez bank zestawienia transakcji dokonanych w danym okresie rozliczeniowym.

Dzięki bankowości internetowej lub mobilnej Twojego banku przez całą dobę masz wgląd do stanu konta i historii.

visa business charge card and mobile

Poznaj Visa Benefit Program!

Opinie przedsiębiorców korzystających z kart dla firm Visa Business

Tomasz korzysta z karty kredytowej Visa Business

„Dzięki karcie Visa Business mam stały dostęp do środków firmowych i mogę działać elastycznie. Gdy niespodziewanie pojawi się okazja zakupowa, np. promocja na materiały budowlane, wiem, że będę mógł ją wykorzystać. Taka swoboda pozwala mi na osiąganie przewagi konkurencyjnej i większych zysków”.

tomasz in workshop

Jesteś zainteresowany kartami dla firm Visa Business?

Poznaj inne produkty Visa dla firm

Visa Direct

Odkryj zalety przelewów międzynarodowych, dzięki którym masz gwarancję szybkich, ekonomicznych i bezpiecznych płatności na całym świecie. 

Diagram uses icons in Visa gold and blue colors to illustrate a more efficient cross-border payment transaction. See image description.

Visa B2B Connect

Prosta i szybka obsługa płatności międzynarodowych. Platforma Visa B2B Connect zapewnia przewidywalne, bezpieczne i opłacalne płatności B2B dla instytucji finansowych i ich klientów korporacyjnych.

Platforma Visa Analytics

Skuteczne działania dzięki precyzyjnej analizie. Platforma Visa Analytics to wszechstronna i skuteczna aplikacja, która zapewnia dostęp do najświeższych danych, umożliwiając prowadzenie dokładnych analiz, wyznaczanie trendów oraz porównanie z innymi graczami na rynku.

Click to Pay

Zakupy on-line są spójne, łatwe i bezpieczne dla Twoich klientów. Visa Click to Pay zapewnia wygodę płatności zbliżeniowych w Twoim sklepie internetowym.