Platforma Visa Analytics

Dokładne statystyki i precyzyjnie określone trendy.

Skuteczne działania dzięki precyzyjnej analizie

Platforma Visa Analytics to wszechstronna i skuteczna aplikacja, która zapewnia dostęp do najświeższych danych, umożliwiając prowadzenie dokładnych analiz, wyznaczanie trendów oraz porównanie z innymi graczami na rynku.

Najważniejsze korzyści

Łatwy dostęp poprzez stronę Visa Online bez konieczności integracji z własnymi systemami informatycznymi. Platforma zapewnia możliwość przygotowania analiz w oparciu o dane za ostatnie 3 lata dla każdego z wydawanych produktów – na poziomie posiadacza karty, miejsca dokonania oraz samej transakcji.
arrow mark showing rise in a growth chart

Dane porównawcze¹

Visa Analytics Platform jest źródłem danych dotyczących Państwa produktów wraz z jednoczesnym porównaniem wyników osiąganych przez produkty konkurencyjne.
image of a rocket

Rozwiązania Przyszłości

Visa Analytics Platform wykorzystuje zaawansowane metody samouczące oraz sztuczną inteligencję w zakresie przetwarzania danych, by rozszerzać wiedzę na temat zachowań portfela produktów oraz odkrywać nowe możliwości rozwoju.
image of global net

Globalny zasięg

Platforma Visa Analytics to niezawodne i skuteczne źródło danych, oparte na jednej z największych światowych sieci płatności.

Dokładne wyniki

Platforma Visa Analytics zapewnia dokładne wyniki dla najbardziej kluczowych obszarów biznesu, pomagając w osiągnięciu większej efektywności pracy portfela produktów zarówno od strony biznesowej jak i operacyjnej.
A Visa card being handed to a salesperson in a retail store
woman working on her system in the office

Funkcjonalność

Platforma Visa Analytics oferuje szereg narzędzi oraz gotowych do użycia raportów mających na celu wsparcie klientów w codziennej analizie osiąganych wyników.
Product screen shot of cardholder analysis
Product screen shot of portfolio manager tool

Rozpocznij już dziś i uzyskaj wsparcie

Łatwe rozpoczęcie i nieustanne wsparcie.
image of a document and pencil

Podpisz umowę i zaloguj się

Po podpisaniu wstępnej umowy zapewnimy autoryzowanym użytkownikom dostęp do usług.
image of a person

Wstępne szkolenie

Specjaliści Visa zapewnią Ci szkolenie w oparciu o role Twoich użytkowników, a także Twoje oczekiwania i potrzeby.
image of a bubble question

Stałe wsparcie

Szkolenia uzupełniające i indywidualnie przygotowane seminaria internetowe są regularnie zapewniane. Każdy klient otrzymuje od nas spersonalizowane wsparcie charakteryzujące się indywidualnym podejściem do każdej sprawy.

Możemy rozpocząć?

Skontaktuj się z Twoim opiekunem konta Visa lub kliknij poniższy link.