• Każdy znajdzie akceptację, wszędzie

  Oparte na różnorodności i akceptacji środowisko pracy, w którym czujesz się jak w domu.

 • Międzynarodowy Dzień Kobiet

  Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet — Visa wspiera energiczne, młode kobiety w realizacji ich nowych projektów biznesowych.

 • Springboard Initiative — szansa na rozwój

  Visa podjęła współpracę ze Springboard Initiative, aby zapewnić dostęp mniej uprzywilejowanej młodzieży z rejonu Bay Area do szansy na karierę w branży technologicznej

 • Przyprowadź swoje dziecko na dni otwarte

  Zobacz, jak ponad 800 dzieci i ich rodzice pracujący w Visa spędzają kreatywnie dzień pełen wrażeń w siedzibie głównej Visa. Udział w tym wydarzeniu pomógł im zrozumieć działalność Visa i pozwolił zajrzeć w przyszłość pełną nowych, innowacyjnych technologii.

Alfred F. Kelly, C.E.O. of Visa

Każdy się liczy


Każdy ma swoją opowieść

Uniwersalna akceptacja dla wszystkich i wszędzie nie jest jedynie obietnicą marki – jest podstawą kultury naszej firmy. Rozwijamy kulturę świadomej integracji, aby stworzyć poczucie wspólnoty w miejscu pracy i wspierać różnorodność myśli, kultur oraz stylów życia. Mamy zabawne, konstruktywne i inspirujące metody współpracy. Poznaj pracowników, dzięki którym rodzina Visa jest wyjątkowa.

Grupy zasobów pracowniczych

Możesz od razu stać się częścią naszej społeczności, dołączając do grupy zasobów pracowniczych (Employee Resource Group - ERG) oraz zespołów różnorodności i inkluzji na całym świecie. Grupy ERG to tylko jeden ze sposobów na skontaktowanie się z osobami, z którymi łączy Cię dziedzictwo kulturowe, styl życia lub wspólna sprawa. Grupy te promują lepsze zrozumienie zasobów, talentów oraz wkładu naszych pracowników.

Każdy się uczy i rozwija

Na Twoje doświadczenie zdobywane w Visa składa się coś więcej niż tylko Twoja praca – to mnóstwo nowych możliwości nauki i rozwoju, ekscytujące projekty do zrealizowania i znajomości z osobami, które dbają o wyniesienie Twojej kariery na szczyty, na które tylko Ty ośmielisz się wspiąć. Jesteśmy małą firmą o wielkim znaczeniu, a Twój wkład tylko je zwiększy. Uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności w pracy to oczywistość.

Każdy doświadcza życia

Wiemy, że w życiu może się wiele zdarzyć. Cenimy całokształt człowieka i chcemy, żeby nasi pracownicy mogli osiągnąć równowagę w życiu, odpowiednio ustawiając swoje priorytety.

Każdy ma wpływ


Każdy ponosi odpowiedzialność


Jesteśmy połączeni

Nasz dedykowany zespół ds. rekrutacji utrzymuje kontakty z całą siecią placówek, w tym z organizacjami i uniwersytetami, aby dotrzeć do studentów i pracowników, kobiet oraz osób z mniejszości etnicznych. Aktywnie szukamy zróżnicowanych społeczności składających się z osób niepokornych, przecierających szlaki i podejmujących ryzyko, które są zafascynowane nowymi technologiami przekształcającymi styl życia i które chcą móc zmieniać sposób prowadzenia biznesu na świecie. Oto kilka z organizacji, z którymi współpracujemy:

Wyróżnienia dla Visa

Anita Borg logo.
Human Rights Campaign logo.
Bloomberg logo.

#LifeAtVisa

Śledź nas na Instagramie i znajdź swoje „Wszędzie”.

Dołącz do zespołu Visa już dziś

Nie przestajemy szukać najlepszych talentów.