About Visa

Dodatkowe korzyści związane z kartami premium Visa w jednym miejscu

Zakupy kartą Visa to nie tylko szybkość, którą dają płatności zbliżeniowe czy bezpieczeństwo w sklepach online. To także wiele innych korzyści, które możecie teraz znaleźć na jednej stronie

Visa jest światowym liderem płatności cyfrowych, który każdego dnia łączy ze sobą miliony konsumentów i sprzedawców dzięki 3,5 miliarda kart, które są akceptowane w blisko 61 milionach punktów detalicznych w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych[1]. Karta Visa daje dostęp do wielu wygodnych i bezpiecznych rozwiązań. Płatności zbliżeniowe w sklepach, chargeback, czy nowe rozwiązania związane z płaceniem w internecie to tylko niektóre z nich. Są jednak także inne, z których mogą korzystać użytkownicy kart Premium, a o których chcemy teraz przypomnieć, zbierając je w jednym miejscu.

Visa Benefit, czyli dlaczego dobrze jest mieć kartę premium

Dlatego powstała strona Visa Benefit, na której możecie znaleźć korzyści związane z kartami premium Visa – atrakcyjne oferty, zniżki lub oferty dodatkowe. Można je sortować, biorąc pod uwagę m.in. rodzaj karty, który może skorzystać z oferty (np. Visa Platinum) czy też rodzaje płatności, których oferty dotyczą (debetowa, karta kredytowa, zakupy przez internet). Dzięki temu szybko znajdziecie te, które najbardziej Was interesują. Co miesiąc będziemy mieli dla was także jedną ofertę, która będzie stanowczo wyróżniać się na tle reszty – nazwaliśmy ją benefitem miesiąca.

Każda oferta jest dokładnie opisana. Dowiecie się z takiego opisu chociażby, czy wiąże się z innymi promocjami, jak z niej skorzystać i do kiedy trwa dana promocja. To wszystko pozwoli wam podjąć świadomą decyzję czy i kiedy zechcecie z niej skorzystać. Jeżeli któraś z ofert wam się spodoba, zawsze w łatwy sposób możecie podzielić się nimi z najbliższymi.

Jeżeli jesteście zainteresowany innymi rozwiązaniami, które mogą ułatwić życie, zapraszamy do lektury wpisu Gubisz się w swoich subskrypcjach? Zwróć uwagę na to rozwiązanie. Zainteresować może was także wpis, dotyczący najnowszych technologii związanych z płatnościami, który przygotowaliśmy w związku z Festiwalem Cyfryzacji. Zapraszamy także do powrotu na stronę główną Bloga Visa.

Tag: About Visa