Nagrody

6x

dwuosobowy wyjazd
na Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018

Wyjątkowa szansa, by poczuć jedyne w swoim rodzaju emocje, zwykle zarezerwowane dla tytanów sportu. Możesz z bliską Ci osobą polecieć do Korei. Wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach Igrzysk i na własne oczy podziwiać zmagania Twoich idoli, między innymi fantastyczne skoki Kamila Stocha i polskich skoczków. Poznać egzotyczną kulturę Korei. Odpoczywać w ekskluzywnym hotelu. Oraz cieszyć się wolnością dzięki przedpłaconej karcie Visa o wartości 400 USD.

Data pobytu:
16 - 20 lutego (5 dni / 4 noclegi)

Przelot na trasie:
Polska - Korea

6x

dwuosobowy wyjazd
do Park City w Utah,
areny Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002

Prawdziwe, olimpijskie emocje czekają na Was, także w Stanach Zjednoczonych. Utah Olympic Park - arena Zimowych Igrzysk Olimpijskich Salt Lake City 2002 - wciąż jest naładowana sportowymi emocjami. Wraz z bliską Ci osobą poznasz tajemnice olimpijskiego treningu. Pojedziesz prawdziwym bobslejem. Nauczysz się powozić psim zaprzęgiem. Przetestujesz mistrzowskie tory narciarskie i snowboardowe. Oraz będziesz kibicował olimpijczykom w gronie podobnych Tobie fanów sportu. Dodatkowe przygody zapewni Ci przedpłacona karta Visa o wartości 300 USD.

Data pobytu:
8 - 11 lutego (4 dni / 3 noclegi)

Przelot na trasie:
Polska – USA (Salt Lake City)


6 kart podarunkowych na zakupy o wartości 10 000 złotych!

Jeśli jesteś osobą, która lubi robić sprawunki w hipermarkecie, ta nagroda jest specjalnie dla Ciebie! Wygraj i ruszaj na szalony rajd zakupowym wózkiem! 

84 subskrypcje premium do muzycznego serwisu streamingowego!

Wymarzona gratka dla wszystkich melomanów. Ekskluzywny dostęp do wielkiej jak internet szafy grającej pełnej Twoich ulubionych kawałków. Graj muzyko!

84 lokalizatory bluetooth!

Wyjątkowy gadżet, który przydaje się wtedy, gdy zawodzi pamięć. Dzięki niemu można do woli gubić przedmioty, bo potem zawsze uda się je odnaleźć! Nawet złośliwe skrzaty będą bezsilne wobec mocy tego urządzenia.

210 interaktywnych opasek sportowych!

Dla wszystkich sportowców, którzy marzą o wymagającym trenerze, ale nie lubią być musztrowani. Opaska delikatnie opinająca nadgarstek nie tylko mierzy tętno, przebyty dystans i spalone kalorie, ale pomoże przygotować trening i pobić kolejny rekord! 

420 czapek zimowych z wbudowanym systemem audio!

Prawdziwa rewolucja! Pozwala przetrwać chłody emitując przeboje, muzykę niszową i każdą inną! Wreszcie mama przestanie się martwić, że chodzisz bez czapki.

420 rocznych subskrypcji Eurosport Player!

Idealna rozwiązanie dla każdego, kto nie boi się zedrzeć gardła od ciągłego kibicowania! Wygraj i poczuj emocje wszystkich stadionów, hal, aren, skoczni, torów i innych obiektów sportowych. Wszędzie, zawsze i za darmo przez cały rok!

Więcej szczegółów o nagrodach w regulaminie.

Advertisement