About Visa

Wesołych Świąt!

Wszystkim czytelnikom naszego bloga składamy życzenia spokojnych i zdrowych Świąt!

Kartka świateczna - blog Visa

W tym wyjątkowym momencie składamy życzymy Wam szczęścia, zdrowia, nadziei, pomyślności, wielu wzruszających chwil, uśmiechu oraz pogody ducha! Mamy nadzieję, że wbrew wszelkim wyzwaniom był to dla Was wyjątkowy czas pełen miłości, spokoju, ciepła i wytchnienia.

Zespół Visa

P.S. Choć banki i Visa pracują, by płatności były bezpieczne, warto do tych zabezpieczeń dołożyć jeszcze jedno – własną uwagę. Jeżeli jeszcze planujecie świąteczne zakupy pamiętajcie o tych trzech rzeczach.

1. Płaćcie bezpiecznie w sklepach stacjonarnych. Pilnujcie swojej karty i zabezpieczajcie numer PIN, choćby zakrywając ręką terminal, gdy go wpisujecie.

2. Płaćcie bezpiecznie w sklepie internetowym. Może się zdarzyć, że podczas płacenia zostaniecie poproszeni o dodatkowe uwierzytelnienie poprzez aplikację bankową czy wiadomość SMS. Powód może być prosty – wasz zakup może być z jakiegoś powodu niestandardowy i wasz bank chce się upewnić, że to wy uwierzytelniacie kartę.

3. Uważajcie na phishing, czyli próby kradzieży waszych danych, takich jak numer konta, czy nazwa użytkownika i hasło do usług bankowych z wykorzystaniem wiadomości, maili, czy połączeń telefonicznych. Jeśli macie wątpliwości, nie klikajcie w żadne linki ani nie pobierajcie plików.

 

Tag: Life at Visa