Innovation

Karta Visa przepustką do atrakcyjnych ofert i promocji

Karty Visa (wśród nich karty debetowe Visa wydane przez Pekao) dają dostęp do szeregu korzystnych ofert w ramach programu Visa Benefit

Grafika ilustracyjna - zakupy zbliżeniowe smartfonem

Karta płatnicza, niezależnie od tego, czy zapisana w pamięci telefonu, czy smartwatcha, czy też fizyczna, to nie tylko sposób na opłacenie zakupów w ponad 70 mln punktów sprzedaży, w ponad 200 krajach i terytoriach. To także dostęp do specjalnych ofert, zniżek i promocji. Dzięki najbardziej dynamicznej sieci ludzi, partnerstw i produktów, Visa może je oferować użytkownikom kart zarówno bezpośrednio, jak i za pośrednictwem banków. Do tej pierwszej kategorii należą oferty w ramach Visa Benefit.

Visa Benefit – promocje dla użytkowników kart Visa

Lubicie modę? Znakomicie. Od grudnia 2021 roku wraz z jedną z marek odzieżowych proponujemy 18% zniżki na cały asortyment zakupiony w internecie. Możecie wybierać i przebierać do woli, szukając najlepszego prezentu dla siebie lub najbliższych.

Skoro mamy już ubrania, nie zapomnijmy o kosmetykach – w tych sprawach nie zawiedzie nas kolejny partner programu Visa Benefit – jedna z sieci drogerii. Podczas zakupów w jej sklepie internetowym, każdy płacący kartą Visa otrzyma 20 zł rabatu przy zakupach za min. 199 zł, a na dodatek dostanie pakiet miniproduktów. Na świąteczny wyjazd będzie, jak znalazł!

Jeśli natomiast szukacie czegoś do wyposażenia kuchni, bo na Wigilię 2021 wpadnie do Was więcej osób i szykują się większe świąteczne wypieki, warto skorzystać z 30% rabatu na cały asortyment jednego ze sklepów z wyposażeniem wnętrz.

Oczywiście to tylko kilka przykładów ofert, z jakich mogą korzystać użytkownicy kart Visa, dzięki Visa Benefit. Na stronie programu dostępnych jest kilkadziesiąt ofert, z których część zmienia się z miesiąca na miesiąc, a część jest tam przez cały czas. Dlatego warto zalogować się i korzystać z możliwości, które niesie Visa Benefit.

Karta Visa niejedno ma imię

Dodatkowe możliwości kart Visa nie ograniczają się tylko i wyłącznie do programu Visa Benefit. Doskonałym przykładem jest karta wielowalutowa Visa, którą od niedawna wydaje Pekao S.A. Bank przygotował specjalną promocję, której warunki są niezwykle proste do spełnienia – wystarczy płacić za zakupy wydaną przez niego kartą wielowalutową Visa.

– Serdecznie zachęcamy do założenia na selfie Konta Przekorzystnego z wielowalutową kartą Visa. Osoby, które zdecydują się na to do końca grudnia 2021 r., mogą otrzymać aż 250 zł w formie e-kodu do wykorzystania w sklepach stacjonarnych dwóch znanych marek lub na popularnej platformie zakupowej online. Klienci otrzymają pierwsze 50 zł w formie e-kodu już za samo otwarcie konta z kartą Visa. Jeśli będą aktywnie z niej korzystać w styczniu 2022 r. oraz w lutym 2022 r., to również dostaną e-kody naszych partnerów, tym razem o wartości po 100 zł każdy. Wybierając partnerów, u których można zrealizować e-kody, zależało nam na tym, aby swoim zróżnicowaniem odzwierciedlali oni mnogość korzyści, jakie niesie ze sobą posiadanie tej karty. Bez względu na to, czy preferujemy zakupy w sklepach stacjonarnych, czy też online, każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Oprócz możliwości skorzystania z licznych ofert dostępnych w programie Visa Benefit, wielowalutowa karta Visa banku Pekao S.A. umożliwia rozliczanie transakcji w walutach obcych po kursie Visa, bez prowizji i opłat banku, dzięki czemu nie trzeba się martwić o koszty przewalutowań w przypadku zakupów dokonywanych w zagranicznych sklepach lub na międzynarodowych platformach handlowych online.

Taka karta to tylko jedna z wielu wspólnych działań banków, sprzedawców i Visa. A wszystko po to, aby dać użytkownikom jeszcze więcej opcji wyboru oraz satysfakcji z podejmowanych decyzji finansowych.

 

Tag: Payment trends