Płatności w Internecie

Odkryj dwie strony swojej karty Visa.

Płać z Visa w Internecie w tak samo bezpieczny i łatwy sposób jak w zwykłym sklepie. Tą samą kartą!

Card Front

Tę stronę swojej karty Visa już znasz.

W ten sposób używasz karty na co dzień, na przykład kupując pizzę na wynos.


Wiemy, że apetyt pojawia się niespodziewanie, dlatego płatności kartami Visa są akceptowane w całej Polsce.

Karta Visa codziennie towarzyszy Ci podczas zakupów. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co zamierzasz kupić, gwarantuje Ci bezpieczne i łatwe płatności.

Czy wiesz, że dotyczy to również zakupów w Internecie?

Jedna karta, płatności w tradycyjnych sklepach i w Internecie.

Card Back

Odkryj drugą stronę karty Visa i płać nią w Internecie.

Płać w Internecie równie łatwo i bezpiecznie, jak w tradycyjnym sklepie.


Wiemy, że niektóre rzeczy np. ubrania, książki czy bilety lotnicze wolisz kupować w Internecie. Karta Visa jest z Tobą zawsze i wszędzie; czemu więc nie użyć jej także podczas zakupów w sklepach internetowych?

W Internecie można zapłacić nie tylko kartą kredytową i nie tylko kartą wypukłą.

Co do zasady, można płacić dowolnymi kartami: kredytowymi, debetowymi, przedpłaconymi dotyczy to zarówno użytkowników indywidualnych, jak i firm. Po prostu sprawdź w banku, który wydał Twoją kartę, czy możesz płacić nią w Internecie – a jeśli tak, sam ustal limity płatności internetowych dla tej karty.

Jeśli Twój bank korzysta z systemu Verified by Visa, podczas płatności kartą w Internecie możesz zostać poproszony o jej dodatkowe potwierdzenie poprzez wprowadzenie jednorazowego kodu przesyłanego na numer Twojego telefonu komórkowego lub przez zalogowanie do systemu bankowości internetowej – co zwiększa bezpieczeństwo płatności kartą.

Płatność kartą w Internecie to również wygoda. Kartą możesz zapłacić z dowolnego miejsca – również podczas podróży pociągiem czy wieczorem siedząc wygodnie na swojej kanapie. Możesz zapłacić o dowolnej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy, dzięki czemu zamówiony towar dotrze do Ciebie szybciej. Ponadto, gdyby towar lub usługa opłacone kartą nie zostały dostarczone, lub były niezgodne z Twoim zamówieniem, dzięki procedurze chargeback będziesz miał możliwość odzyskania swoich pieniędzy dochodząc swoich roszczeń od sprzedawcy za pośrednictwem Banku – wydawcy karty.

Kartą Visa możesz płacić w krajowych i zagranicznych sklepach internetowych. Nie musisz wyjeżdżać, by kupić to, czego potrzebujesz – wszystko jest dostępne „na jeden klik”.

Kartą możesz płacić również – i to łatwiej niż np. przelewem czy e-przelewem tzw. pay-by linkiem – gdy korzystasz z większości aplikacji mobilnych wielu sprzedawców i usługodawców.

Sprawdź możliwości Twojej karty Visa: już dziś zobacz, jak wygodnie można nią płacić w Internecie!