Płatności kartami

Przejmij kontrolę dzięki płatnościom kartami Visa

Karta Visa zapewnia wygodną obsługę transakcji w każdym miejscu. Co więcej — karta Visa daje znacznie większe możliwości niż gotówka.

Umożliwia łatwe i bezpieczne dokonywanie płatności — osobiście, za pośrednictwem internetu, telefonu lub też drogą pocztową . Dzięki karcie możesz monitorować wydatki, zarządzać finansami i trzymać rękę na pulsie.

Karty Visa są dostępne w Europie w wielu odmianach i od różnych wydawców: debetowe karty Visa (połączone z bieżącym rachunkiem bankowym użytkownika karty), kredytowe karty Visa oraz przedpłacone karty Visa. Oprócz nich spotyka się także szereg innych — karty firmowe, obciążeniowe czy też karty z odroczonym terminem płatności.

Każda karta Visa, bez względu na typ, jest akceptowana na całym świecie. Zapewnia także ochronę przed oszustwami. Co więcej, w odróżnieniu od gotówki, kartę można wymienić na nową w przypadku zgubienia lub kradzieży.*

Część wydawców kart oferuje także dodatkowe korzyści, takie jak programy z nagrodami, usługę „cash back”, zbieranie punktów w programach lojalnościowych dla klientów linii lotniczych, oferty specjalne i rabaty.

To tylko kilka przykładów bogatych możliwości dostępnych dla posiadaczy kart Visa.

* W zależności od warunków świadczenia usług obowiązujących w danym banku.