Visa and Paris 2024 logo ©

Poznaj Nélię

Barbosa odnotowała znakomity występ w Tokio 2020, gdzie reprezentowała Francję w zawodach KL3 kobiet, zdobywając srebrny medal. To osiągnięcie ukazuje jej talent i zaangażowanie, plasując ją na pozycji jednej z czołowych zawodniczek w parakajakarstwie.

Pomimo wyzwań związanych z chorobą genetyczną nogi (neurofibromatozą) Barbosa znalazła ukojenie i cel w pływaniu kajakiem: sporcie, który nie tylko odpowiada jej predyspozycjom, ale także rozpala jej pasję. Dreszcz szybowania po wodzie, zachwyt szybkością i wartości związane z kajakarstwem, takie jak wytrwałość i stawianie sobie wyzwań, są tym, co Barbosa najbardziej kocha w swoim sporcie.

Teraz obrała sobie ostateczny cel: zdobycie złotego medalu na Igrzyskach Paraolimpijskich w Paryżu w 2024 r. Osiągnięcie tego kamienia milowego na własnym terenie byłoby punktem kulminacyjnym w jej i tak już imponującej karierze.

Flag icon ©

Francja

Olympics para canoe logo ©

Parakajakarstwo

Trophy Icon ©

1 x srebrny medal

Neila Barbosa

Świętuj olimpijskiego ducha dzięki Visa

Jako oficjalny partner w zakresie technologii płatniczych, Visa z dumą dostarcza innowacyjne rozwiązania płatnicze na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 oraz programy wspierające sportowców olimpijskich i paraolimpijskich na całym świecie.