Visa and Paris 2024 logo ©

Poznaj Dikę

Mając na koncie złoty medal Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, Mem zdążył już wyrobić sobie znaczącą markę na arenie międzynarodowej. Jego duch rywalizacji doprowadził do kariery naznaczonej licznymi zwycięstwami, a w wieku 25 lat miał już na swoim koncie więcej tytułów niż urodzin. W sumie zdobył około 40 tytułów, w tym 33 trofea z Barceloną i dwa złote medale z francuską drużyną seniorów.

Wyjątkowe umiejętności i występy Mema na boisku zapewniły mu tytuł najlepszego zawodnika Mistrzostw Hiszpanii w 2022 roku. Ponadto był drugim najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów w latach 2021 i 2022, a także zajmował pierwsze miejsca w rankingach bramkowych poza obszarem 7 m.

W uznaniu jego wyjątkowych zasług dla sportu i kraju, Mem został odznaczony prestiżowym francuskim odznaczeniem – Legią Honorową. Jego niezwykłe osiągnięcia i nieskończony głód sukcesu, podkreślają jego pozycję jednego z najwybitniejszych piłkarzy ręcznych swojego pokolenia.

Flag icon ©

Francja

Handball Logo

Piłka ręczna

Trophy Icon ©

1 x złoty medal

Dika Mem

Świętuj olimpijskiego ducha dzięki Visa

Jako oficjalny partner w zakresie technologii płatniczych, Visa z dumą dostarcza innowacyjne rozwiązania płatnicze na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 oraz programy wspierające sportowców olimpijskich i paralimpijskich na całym świecie.