Visa rozpoczyna lato w Paryżu koncertem „Visa Live at le Louvre” z Post Malonem jako głównym wykonawcą

24/05/2024

Press Release Image

Widzowie z całego świata będą mogli oglądać występy na platformie Roblox

SAN FRANCISCO – 24 maja 2024 r. – Visa, jeden ze światowych liderów płatności cyfrowych, połączy ze sobą muzykę, sztukę i kulturę, organizując na Cour Carrée w Luwrze niepowtarzalne widowisko zatytułowane „Visa Live at le Louvre”. Głównym wykonawcą będzie Post Malone, a w programie tego niepowtarzalnego wydarzenia zagości także wiele innych gwiazd z całego świata. Koncert odbędzie się 28 maja 2024 roku o godzinie 19:30 czasu lokalnego i będzie pierwszym globalnym koncertem nadawanym na żywo i transmitowanym wyłącznie na platformie Roblox (w Polsce transmisja rozpocznie się o godzinie 21:00).

Visa Live at le Louvre to dopiero początek nowości. To pierwsze tak duże wydarzenie organizowane przez Visa przed pełnym wrażeń latem w Paryżu – miastem-gospodarzem Igrzysk Olimpijskich i Paralimpijskich. Jedyne w swoim rodzaju Visa Live at le Louvre w Cour Carrée będzie też pierwszym globalnym koncertem transmitowanym wyłącznie w Roblox. Występ Post Malone'a na żywo w Luwrze i wirtualnie w Roblox zapewni fanom moc wrażeń w dziedzinie muzyki, sztuki i technologii, jak również rozrywki – powiedział Frank Cooper, CMO, Visa.

Visa odsłania kurtynę, zapraszając wszystkich na pełne emocji lato w Paryżu. Wspiera przy tym sztukę, muzykę i kulturę, na każdym kroku promując inkluzywność. Główny wykonawca Post Malone to posiadacz dziewięciu diamentowych singli, który był nominowany do nagrody GRAMMY®. Artysta jest podziwiany za zdolność łączenia różnych stylów muzycznych.

Od początku maja mieszkańcy Francji mają okazję wygrać bilety na wydarzenie w loterii online, a reszta świata będzie mogła dołączyć do koncertu na platformie Roblox. Najnowsze informacje o wydarzeniu są publikowane na stronie visa.com/LiveatleLouvre.

O Visa

Visa (NYSE: V) jest jednym ze światowych liderów płatności cyfrowych. Umożliwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i instytucjami rządowymi w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Wierzymy, że gospodarki, które uwzględniają wszystkich na całym świecie, pomagają wzrastać każdemu. Uważamy, że zapewnienie dostępu do nich jest fundamentem przyszłości przepływu pieniędzy. Więcej informacji można znaleźć na Visa.pl.

O Post Malone

Post Malone to 9-krotny zdobywca diamentowych singli i nominowany do nagrody GRAMMY® fenomen. Artysta z Dallas, w amerykańskim stanie Teksas, regularnie pisze historię na nowo, zaciera muzyczne granice i na każdym kroku rozpala emocje w przestrzeni internetowej. Zadebiutował w 2015 roku z twórczością trudną do klasyfikacji pod względem gatunku, która zainspirowała nowy trend w muzyce. Zdobył diamentowe wyróżnienie utworem „Congratulations” wykonywanym z Quavo i dwukrotnie debiutował na pierwszym miejscu na liście Billboard Top 200. Wielokrotnie zdobywał wieloplatynowe nagrody na całym świecie, bijąc jeden rekord za drugim hitami wdzierającymi się przebojem na listę Hot 100. Post Malone zdobył również pierwszy w historii podwójny diamentowy certyfikat RIAA za singiel „Sunflower” (z filmu Spider-Man: Into The Spider-Verse) wykonywany z Swae Lee, najpopularniejszy singiel jego pokolenia.