Visa rozpala emocje klientów Nest Banku dzięki wirtualnej karcie inspirowanej Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024

18/04/2024

Press Release Image

Warszawa, 18 kwietnia 2024 – Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, daje klientom Nest Banku szanse na wygranie trzech podwójnych zaproszeń na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Ale to nie wszystko – z tej okazji czeka też na nich specjalny wizerunek karty wirtualnej.

Klienci Nest Banku, którzy w Nest! mają konto i kartę płatniczą Visa – mogą wygrać w loterii podwójne zaproszenie na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024.

Aby wziąć udział w loterii, należy wykonać trzy kroki:

  1. Zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej
  2. Złożyć wniosek i zarejestrować się w loterii
  3. Płacić wygodnie kartą Visa, telefonem lub zegarkiem i zdobywać losy.

Im częściej klient płaci, tym więcej losów zdobywa. A jeśli chce mieć większą szansę na wygraną, dodatkowe losy do puli zapewniają płatności Visa Mobile oraz wyrażenie lub utrzymanie zgód marketingowych na wszystkie kanały.

Za zakupy zapłacisz wirtualną kartą Visa inspirowaną Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024

Dodatkowo na klientów czeka też nowy, wyjątkowy wizerunek karty wirtualnej Visa z motywem Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Tematyczna wirtualna karta olimpijska jest dostępna dla klientów indywidualnych i symbolizuje sportowe emocje, które będą mogli oni poczuć na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku.

Visa nawiązuje współpracę z klientami w całej Europie i wprowadza na rynek unikatowe karty debetowe i kredytowe z motywem zbliżających się Igrzysk Olimpijskich i Paralimpijskich Paryż 2024. Wirtualna karta Visa wydana przez Nest Bank jest tego doskonałym przykładem, ponieważ łączy w sobie stylowy wygląd i wygodę płatności charakterystyczną dla kart wirtualnych. Co więcej, Visa, w partnerstwie z Nest Bankiem, zapewnia posiadaczom kart emocje związane z Igrzyskami i daje im możliwość wygrania pakietów na zawody otwarcia – powiedział Adrian Kurowski, dyrektor generalny Visa w Polsce.

Jak ustawić nowy wygląd karty Visa?

Aby to zrobić, należy aktywować kartę wirtualną w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Można to wykonać do końca trwania loterii, a więc do 27 maja 2024, do godz. 12:00.

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na: nestbank.pl/loteria-visa.

« « «

Informacje o Visa

Visa (NYSE: V) jest jednym ze światowych liderów płatności cyfrowych. Umożliwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i instytucjami rządowymi w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Wierzymy, że gospodarki, które uwzględniają wszystkich na całym świecie, pomagają wzrastać każdemu. Uważamy, że zapewnienie dostępu do nich jest fundamentem przyszłości przepływu pieniędzy. Więcej informacji można znaleźć na Visa.pl.