Visa daje szansę na wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 i sportowe emocje z kartą Visa PKO Banku Polskiego

02/04/2024

Press Release Image

Warszawa, 2 kwietnia 2024, Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich, wspólnie z PKO Bankiem Polskim, zaprasza duże firmy do udziału w konkursie, w którym można wygrać wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 i możliwość cieszenia się sportowymi emocjami w trakcie tego wydarzenia[1].

Konkurs jest skierowany do dużych firm[2]– przedsiębiorstw i korporacji[3]– które już mają konto firmowe w PKO Banku Polskim lub je założą i złożą wniosek o kartę Visa. Nagroda to dwuosobowy pakiet wyjazdowy na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, obejmujący pobyt na dwie noce. W jego skład wchodzą opłacone koszty noclegów oraz udział w wybranych przez organizatora wydarzeniach sportowych. Ze wszystkich uczestników konkursu wyłonione zostaną cztery korporacje i trzy przedsiębiorstwa, w oparciu o wartość płatności dokonanych w sklepach stacjonarnych lub online nowo wydaną kartą Visa[4].

Wieloletnia współpraca z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi daje nam wyjątkową możliwość wspierania naszych partnerów w zacieśnianiu ich więzi z klientami i dostarczeniu im emocji związanych z Igrzyskami. W Visa jesteśmy dumni z tego, że od dziesiątek lat dajemy przedsiębiorstwom i firmom dostęp do jednej z najbardziej innowacyjnych, wygodnych i bezpiecznych sieci płatności oraz narzędzia, by mogły one dotrzeć do potencjalnych klientów w wielu zakątkach świata – powiedział Mirosław Smolewski, dyrektor marketingu Visa w Polsce.

Konkurs trwa od 20.02.2024 r. do 15.05.2024 r. Szczegóły w regulaminie konkursu – https://www.pkobp.pl/visa-paris.

Aby wziąć udział w konkursie, przedsiębiorstwa powinny skorzystać z oferty kart debetowych z logo Visa. Z kolei klienci korporacyjni, by uczestniczyć mogą także złożyć wniosek w iPKO biznes o inne karty z logo Visa dostępne w ofercie PKO Banku Polskiego – kartę debetową lub kartę debetową typu przedpłaconego lub kartę kredytową.

Karta debetowa PKO Banku Polskiego wydawana do rachunku z logo Visa to służbowa karta z funkcją wielowalutową. Oznacza to, że jedna karta może być wspólna do rachunku w PLN i pomocniczych rachunków w kilkunastu walutach. Kartą można zarządzać online w serwisie iPKO lub iPKO biznes, płacić w kraju i za granicą (także przez internet) bez przewalutowania, wszędzie tam, gdzie przyjmowane są płatności Visa. Dodatkowo użytkownik karty może wygodnie płacić zbliżeniowo telefonem lub opaską, do której dodana została karta Visa. Kartę można zamówić w serwisie iPKO/iPKO biznes albo u swojego doradcy.

Karta debetowa typu przedpłaconego PKO Banku Polskiego zapewnia wygodne rozliczenia z pracownikami i kontrahentami z tytułu delegacji, zaliczek służbowych, czy innych wydatków. Karta umożliwia użytkownikowi komfortowe korzystanie z pieniędzy, które zostały przekazane przez pracodawcę do wykorzystania na określone cele – jedynie do wysokości środków na rachunku karty. Można płacić nią zarówno w kraju, jak i za granicą. Opcjonalnie można realizować kartą płatności internetowe, a także płacić zbliżeniowo telefonem lub opaską do której dodana została karta Visa.

Karty kredytowe PKO Banku Polskiego zapewniają łatwy sposób bieżącego kontrolowania wydatków służbowych za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej lub aplikacji. Mogą być używane we wszystkich punktach handlowo-usługowych, w kraju i za granicą. Użytkownik karty może także wygodnie płacić zbliżeniowo telefonem lub opaską do której dodana została karta Visa. Dołączony pakiet ubezpieczeniowy przygotowany przez PKO Bank Polski zapewnia wsparcie w nagłych wypadkach podczas podróży zagranicznych.

« « «

Informacje o Visa

Visa (NYSE: V) jest jednym ze światowych liderów płatności cyfrowych. Umożliwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i instytucjami rządowymi w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Wierzymy, że gospodarki, które uwzględniają wszystkich na całym świecie, pomagają wzrastać każdemu. Uważamy, że zapewnienie dostępu do nich jest fundamentem przyszłości przepływu pieniędzy. Więcej informacji można znaleźć na Visa.pl.


[1] Formalnym organizatorem konkursu jest Unique One sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedzia 2a, 02-737 Warszawa, adres e-mail: [email protected].

[2] Regulamin konkursu "Igrzyska z kartą Visa PKO Banku Polskiego" strona 2., punkt 7.: firmy o przychodach ze sprzedaży powyżej 3,25 mln EUR (15 mln PLN).

[3] Regulamin konkursu " Igrzyska z kartą Visa PKO Banku Polskiego" strona 2., punkt 7.: przedsiębiorstwa: firmy o przychodach ze sprzedaży równych 3,25 mln EUR (15 mln PLN) lub wyższych oraz niższych lub równych 12,98 mln EUR (60 mln PLN); korporacje: firmy o przychodach ze sprzedaży wyższych niż 12,98 mln EUR (60 mln PLN).

[4] Regulamin konkursu " Igrzyska z kartą Visa PKO Banku Polskiego" strona 5., punkt 1.: Nagrody otrzymają firmy, które w okresie trwania promocji dokonają transakcji kartami firmowymi Visa o najwyższej łącznej wartości (maksymalnie jedna nagroda na firmę).