Visa zaprasza klientów Nest Banku do przeżywania emocji w związku Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024

27/03/2024

Press Release Image

Warszawa, 27 marca 2024 r., Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich, wspólnie z Nest Bankiem zaprasza klientów indywidualnych banku oraz firmowych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 i dzięki Visa poczuć emocje związane z tym wydarzeniem.

Klienci Nest Banku mogą wygrać w loterii nie tylko 3 podwójne zaproszenie na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 (z dodatkową kwotą pieniężną do wykorzystania), ale też oficjalne bawełniane torby weekendowe Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Pula nagród jest ograniczona.

Aby wziąć udział w loterii, należy wykonać trzy kroki: zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, następnie złożyć wniosek oraz zarejestrować się w loterii i płacić wygodnie kartą Visa, telefonem lub zegarkiem, zdobywając losy.

Wieloletnie zaangażowanie w Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie daje nam wyjątkową możliwość wspierania naszych partnerów w zacieśnianiu ich więzi z klientami, posiadaczami kart Visa. Cieszymy się, że we współpracy z Nest Bankiem będziemy mogli zaoferować klientom indywidualnym, ale także małym biznesom szansę wzięcia udziału w tej światowej klasy rywalizacji sportowej i przeżycia emocji towarzyszących igrzyskom – mówi Adrian Kurowski, dyrektor generalny Visa w Polsce.

Visa jest naszym stałym partnerem, który umożliwia naszym klientom szybkie i bezpieczne płatności. Loteria z okazji Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 jest dla nich kolejną okazją na zdobycie cennych nagród za wygodne płatności mobilne – mówi Janusz Mieloszyk, Pierwszy Wiceprezes Zarządu Nest Banku.

Losów może być jeszcze więcej

Im częściej klient płaci, tym więcej losów zdobywa. A jeśli chce mieć większą szansę na wygraną, to dodatkowe losy do puli mogą zapewnić płatności Visa Mobile oraz wyrażenie lub utrzymanie zgód marketingowych na wszystkie kanały.

Loteria trwa do 27 maja 2024 do godz. 12:00. W loterii biorą udział tylko transakcje, które klient wykona kartą Visa w polskich złotych. Loteria jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 lat.

Szczegóły i regulamin loterii dostępne na nestbank.pl/loteria-visa[1]

« « «

Informacje o Visa

Visa (NYSE: V) jest jednym ze światowych liderów płatności cyfrowych. Umożliwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i instytucjami rządowymi w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Wierzymy, że gospodarki, które uwzględniają wszystkich na całym świecie, pomagają wzrastać każdemu. Uważamy, że zapewnienie dostępu do nich jest fundamentem przyszłości przepływu pieniędzy. Więcej informacji można znaleźć na Visa.pl.


[1]Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie – ul. Niedźwiedzia 2a, 02-737 Warszawa, e-mail: [email protected].