Visa rozpoczęła kampanię, włączającą małe firmy w emocje związane z Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024

16/02/2024

Press Release Image

Warszawa, 16.02.2024, Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich Paryż 2024, we współpracy z eService, liderem polskiego rynku płatności elektronicznych, zaprasza przedsiębiorców korzystających z usług eService, do wykorzystania szansy na wyjątkową przygodę. Do wygrania są wycieczki, podczas których będzie można poczuć emocje związane z Igrzyskami Olimpijskimi Paryż 2024. Łączna pula nagród wynosi 350 000 zł.

Loteria potrwa do 30 kwietnia 2024 roku. Na jej zwycięzców czeka 7 dwuosobowych pakietów olimpijskich, a w każdym z nich – bilety lotnicze do Paryża i z powrotem, rezerwacja na pobyt oraz voucher hotelowy, przedpłacona karta płatnicza Visa – na drobne wydatki, a także bilety wstępu na wybrane wydarzenie sportowe Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Oprócz tego, organizatorzy zapewniają transfer z lotniska oraz na lotnisko, a także opłacone bilety komunikacji miejskiej w Paryżu i pamiątkowe upominki. W akcji mogą wziąć udział mali i średni przedsiębiorcy korzystający z usług eService – bramki płatniczej e-commerce lub nie więcej niż trzech terminali płatniczych POS.

W ramach stałego zaangażowania na rzecz małych firm, Visa wykorzystuje swoją wieloletnią współpracę z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi, by szukać nowych sposobów ich wspierania i wyróżniania. Visa nie tylko pomaga rozwijać się małym biznesom w erze cyfrowej, ale także daje im szansę stania się częścią Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich zgodnie z hasłem na Paryż 2024: Games Wide Open.

– Małe firmy odgrywają kluczową rolę w gospodarce. W Visa dostarczamy im proste narzędzia i rozwiązania do cyfryzacji przyjmowanych przez nie metod płatności. Cieszymy się, że możemy promować Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 i zaangażować małe i średnie przedsiębiorstwa do przeżywania emocji związanych z rywalizacją sportową – mówi Katarzyna Zubrzycka dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

– Loteria, do której mamy przyjemność zaprosić wraz z Visa, jest wyjątkową inicjatywą, w której chcemy docenić przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy. Przygotowaliśmy dla nich unikalne połączenie skutecznych narzędzi wspierających rozwój biznesu oraz sportowe emocje, na które wśród codziennych obowiązków z pewnością wielu z nich brakuje czasu. Nasza propozycja jest dla nich szansą na przeżycie niezapomnianej przygody. Co ważne, mogą z niej skorzystać skupiając się na tym, co w biznesie najważniejsze – bezpiecznym i wygodnym przyjmowaniu płatności za świadczone usługi i sprzedawane towary – mówi Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

Kto może wziąć udział w loterii

Uczestnikami loterii mogą zostać klienci eService użytkujący nie więcej niż trzy terminale POS (niezależnie od ich typu), internetową bramkę płatniczą lub korzystający z obu metod przyjmowania płatności elektronicznych. Szansę na wyjazd do Paryża mają też przedsiębiorcy, którzy podpiszą nową umowę z eService i w czasie trwania loterii – nie później niż 30 kwietnia 2024 r. przyjmą co najmniej jedną transakcję płatniczą kartą Visa.

Do loterii można przystąpić w dowolnym terminie, w czasie jej trwania, tj. do 30 kwietnia 2024 r., włącznie – poprzez rejestrację na stronie www.loteriavisaeservice.pl. Uczestniczący w loterii przedsiębiorcy otrzymają jeden los za każdą transakcję płatniczą kartą Visa, zrealizowaną za pomocą terminala POS albo bramki płatniczej eService. Przyznanie losu jest niezależne od wartości transakcji.

Więcej szczegółowych informacji na temat warunków udziału w loterii można znaleźć w jej regulaminie.

« « «

Informacje o Visa Inc.

Visa (NYSE: V) jest jednym ze światowych liderów płatności cyfrowych. Umożliwia transakcje płatnicze między konsumentami, sprzedawcami, instytucjami finansowymi i instytucjami rządowymi w ponad 200 krajach i terytoriach. Naszą misją jest połączenie całego świata za pośrednictwem najnowocześniejszej, wygodnej, niezawodnej i bezpiecznej sieci płatniczej, wspierając tym samym rozwój ludzi, firm i całej gospodarki. Wierzymy, że gospodarki, które uwzględniają wszystkich na całym świecie, pomagają wzrastać każdemu. Uważamy, że zapewnienie dostępu do nich jest fundamentem przyszłości przepływu pieniędzy. Więcej informacji można znaleźć na Visa.pl.

eService jest liderem rynku akceptacji kart płatniczych i rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, a także największym dostawcą technologii w zakresie usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma działa na rynku od blisko 25 lat i oferuje przedsiębiorcom omnichannelowe rozwiązania płatnicze, zarówno dla stacjonarnych i mobilnych punktów usługowo–handlowych jak i działalności online. W ofercie ma terminale POS oraz aplikacje i bramki płatnicze dla rozwiązań e-commerce i m-commerce. Jest jedyną firmą w polskim sektorze płatności, która oferuje usługi regularnie audytowane i certyfikowane pod względem jakości i bezpieczeństwa przez TUV ISO 9001 i PCI P2PE. Firma wspiera promocję płatności bezgotówkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także w jednostkach samorządu terytorialnego i instytucjach publicznych. Jest także najczęściej wybieranym dostawcą usług w programie Polska Bezgotówkowa.

eService należy do Global Payments Inc. (NYSE: GPN) i PKO Banku Polskiego. Global Payments z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia, zatrudnia około 27 000 pracowników na całym świecie, jest spółką z listy Fortune 500® i członkiem S&P 500. Prowadzi działalność o światowym zasięgu obejmującym Amerykę Północną, Europę, Azję i Pacyfik oraz Amerykę Łacińską.

Loteria prowadzona jest na podstawie Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2023 r. poz. 227), zezwolenia wydanego przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie oraz zgodnie z postanowieniami regulaminu dostępnego na www.loteriavisaeservice.pl. Organizatorem Loterii jest Unique One.