Visa i eService rozdają olimpijskie emocje

28/07/2021

Press Release Image

Piętnaście tysięcy dostępów do relacji na żywo i VOD z Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020, otrzymają w prezencie przedsiębiorcy udostępniający nowoczesne płatności cyfrowe eService. To niespodzianka, którą przygotowały dla nich Visa, światowy lider płatności bezgotówkowych i Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich oraz eService, we współpracy z platformą Player.pl i kanałem Eurosport, oficjalnym nadawcą Igrzysk Olimpijskich. Aż 2/3 puli zostanie przekazana firmom działającym w jednej z najbardziej poszkodowanych przez pandemię branż polskiej gospodarki. Blisko 1/3 trafi do przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć lub rozwinąć biznes z wykorzystaniem terminali płatniczych lub bramki internetowej.

Visa oraz lider polskiego rynku płatności elektronicznych eService, przygotowały dla prezent w postaci kodów dostępu do platformy player.pl i kanału Eurosport, na którym znajdą najszerszy zakres relacji i kontentu Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020. Dostęp uzyskają firmy obsługiwane przez eService, które akceptują płatności cyfrowe. Ambasadorką akcji jest Katarzyna Kozikowska, reprezentantka Polski na Igrzyskach Paraolimpijskich Tokyo 2020 i parakajakarka z Team Visa. Celem projektu realizowanego przez Visa i eService jest docenienie wysiłku przedsiębiorców zmagających się ze skutkami pandemii, a także popularyzacja korzyści płynących z zastosowania bezgotówkowych form płatności w tradycyjnych punktach handlowych, lokalach gastronomicznych i hotelach oraz w internecie.

Zdecydowana większość z puli – aż 10 tysięcy kodów – zostanie dzięki Visa przekazana bez żadnych zobowiązań użytkownikom usług płatniczych eService, działającym w branży hotelarsko-gastronomicznej.

- Nasza wieloletnia współpraca z Igrzyskami Olimpijskimi i Paraolimpijskimi nauczyła nas, że dzięki wspólnej miłości do sportu, Igrzyska mogą być pozytywną siłą dla wielu osób i sposobem na zjednoczenie ludzi na całym świecie. Mimo przesunięcia imprezy o prawie rok, możemy już śledzić zmagania sportowców, którzy swoją niepewność wreszcie mogą przekuć w pokaz wyjątkowej siły charakteru i determinacji potrzebnych do rywalizacji na największej scenie świata – mówi Katarzyna Zubrzycka, dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

- Za nami wyjątkowy i trudny rok 2020, w którym ludzie na całym świecie musieli rezygnować z wielu marzeń i planów lub odłożyć je w nadziei na lepszy czas. Taki los spotkał między innymi sportowców od lat przygotowujących się do Igrzysk Olimpijskich, a także wielu naszych klientów – przedsiębiorców, wśród których szczególnie mocno doświadczył branżę hotelarską i gastronomiczną. Dziś te trudne chwile przechodzą do historii, a sportowcy pomimo wszystkich przeciwności, wreszcie stają na starcie zmagań o nowe rekordy i sportowe osiągnięcia. Mamy nadzieję, że ich przykład oraz sukcesy mogą stać się inspiracją dla polskich przedsiębiorców. Dlatego razem z naszymi partnerami – Visa oraz Eurosport i Player.pl przygotowaliśmy dla nich upominek, który wywołując pozytywne sportowe emocje doda im energii do dalszego działania – powiedziała Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

Organizatorzy akcji nie zapominają też o tych, którzy po czasie ograniczeń i przymusowego zamrażania gospodarki, rozpoczynają nową, wznawiają lub rozwijają dotychczas prowadzoną działalność z wykorzystaniem płatności bezgotówkowych. Czeka na nich kilka tysięcy dostępów, które będą prezentem dla zamawiających terminal płatniczy lub usługi internetowej bramki płatniczej.

Kody dostępu do kanału Eurosport na platformie Player.pl będzie można aktywować do 30 września 2021 r. Pozostaną one ważne przez 60 dni od daty aktywacji. Obdarowani nimi przedsiębiorcy otrzymają e-mail z indywidualnym kodem oraz informacją o sposobie jego aktywacji i wykorzystania.