Nie musisz być Olimpijczykiem żeby wygrywać - ruszyła ogólnopolska akcja promująca szybkie, wygodne i bezpieczne płatności Visa

14/04/2021

Press Release Image

Warszawa, 14 kwietnia 2021 r. – dzisiaj ruszyła akcja marketingowa, której celem jest zachęcenie konsumentów do płacenia za zakupy Visa szybko, wygodnie i bezpiecznie – czy to przy użyciu karty, telefonu, zegarka czy w internecie. Jej hasło przewodnie to „Nie musisz być Olimpijczykiem żeby wygrywać”. Każdy uczestnik akcji ma szansę na wygranie co tydzień atrakcyjnych nagród, w tym samochodu Toyota C-HR Hybrid, pięćdziesięciocalowych telewizorów Panasonic oraz smartfonów marki Samsung.

Mechanizm jest prosty, rejestracja jest szybka, a aktywny udział w akcji niezmiernie wygodny. Wystarczy tylko raz zarejestrować swoją kartę Visa na stronie www.visa.pl. Po pomyślnym zakończeniu rejestracji każda płatność Visa to szansa na wygraną, a płatności dokonane u partnerów – na platformie handlowej AliExpress oraz w sklepach sieci Lidl - liczą się podwójnie.

Akcja obejmuje płatności Visa w sklepach internetowych oraz transakcje zbliżeniowe i potwierdzane kodem PIN dokonywane kartą Visa lub za pomocą urządzeń z funkcją płatności, w których użytkownik ma zarejestrowaną kartę Visa, takich jak smartfon bądź smartwatch. Płatności Visa pozwalają konsumentom na realizowanie szybkich transakcji w bezpieczny i wygodny sposób.

Kampania obejmie całą Polskę i potrwa do 1 czerwca 2021 r.

- Promocja ta jest nie tylko okazją do wygrania wspaniałych nagród, ale również wsparcia ulubionych sprzedawców. Visa od lat pomaga przedsiębiorcom lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie konsumentów na szybkie, bezpieczne i wygodne płatności cyfrowe. Liczymy na to, że tak duża pula wartościowych nagród oraz proste zasady udziału w akcji zachęcą Polaków do jeszcze częstszego płacenia Visa, zaś sprzedawcom – szczególnie tym mikro i średnim – pozwolą na zwiększenie obrotów i zyskanie nowych klientów - mówi Katarzyna Jezierska, Head of Marketing CEE, Visa.


Tysiące atrakcyjnych nagród

Do zdobycia jest: 7 samochodów Toyota C-HR Hybrid, 14 telewizorów Panasonic 50’’, 35 smartfonów Samsung oraz tysiące innych nagród. Losowania nagród będą odbywać się w trybie cotygodniowym. Akcja Visa trwa od 14 kwietnia do 1 czerwca 2021 r.

Akcję Visa wesprze kampania reklamowa obejmująca emisją 15 i 30-sekundowego spotu telewizyjnego z udziałem Simone Biles, amerykańskiej gimnastyczki, czterokrotnej złotej medalistki olimpijskiej oraz członkini Teamu Visa oraz Marcina Dzieńskiego, wspinacza sportowego i członka Teamu Visa. Spot promujący kampanię można obejrzeć tutaj. Akcja będzie także wspierana działaniami w internecie i w mediach społecznościowych.

Szczegółowy opis nagród oraz płatności uprawniających do wzięcia udziału w losowaniu nagród znajduje się w regulaminie na stronie www.visa.pl/promocja