Airport Companion Europe – program gwarantujący liczne korzyści na lotniskach dla wszystkich podróżujących z kartą Visa

27/06/2019

Press Release Image

Warszawa, 27 czerwca, 2019 r.– 1 czerwca br. Visa uruchomiła program Visa Airport Companion Europe. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, stworzonej przez DragonPass, podróżujący mogą zaoszczędzić podczas zakupów od 10% aż do 25%. Dodatkowo karta Visa daje jej posiadaczom możliwość korzystania z saloników lotniskowych na atrakcyjnych warunkach.

W programie uczestniczy blisko 40 restauracji i kawiarni oraz 20 sklepów należących do grupy Lagardère zlokalizowanych na 13 lotniskach w całej Polsce, włączając: Aelia Duty Free, Toys Store, The Fashion Gallery, So! Coffee, Paul, a także ponad 1100 restauracji lotniskowych na całym świecie.

Aby cieszyć się zniżkami wystarczy zarejestrować się kartą Visa w aplikacji Airport Companion Europe, a następnie wybrać lotnisko oraz interesującą nas ofertę. Przed dokonaniem płatności kartą Visa wystarczy pokazać sprzedawcy kod kreskowy, który wyświetlił się w aplikacji.

Start programu nieprzypadkowo zbiega się w czasie z początkiem wakacji, czyli okresem wzmożonych podróży. Użytkownicy kart Visa będą mogli korzystać z atrakcyjnych zniżek przez ponad rok, bo do 30 września 2020 r. Możliwość zaoszczędzenia na posiłkach i zakupach na lotnisku to niewątpliwa korzyść dla wszystkich podróżujących, niezależnie od częstotliwości wyjazdów. Natomiast specjalnie z myślą o tych, którzy spędzą na lotnisku więcej czasu w oczekiwaniu na samolot, program obejmuje też możliwość wykupienia w aplikacji wstępu do saloników po stałej, gwarantowanej cenie.

Program Visa Airport Companion Europe to rozwiązanie przygotowane przez nas specjalnie dla wszystkich podróżujących. Mamy nadzieję, że dzięki oferowanym przez nas korzyściom, szybkie, wygodne i bezpieczne płatności Visa będą towarzyszyć użytkownikom kart na każdym etapie podróży – od czasu spędzonego na lotnisku, poprzez wypoczynek na wakacjach, czy podczas podróży biznesowej, aż do kolejnego wyjazdu. Dodatkowo chcielibyśmy, aby ten atrakcyjny program zniżkowy zachęcił konsumentów do wybierania Visa, jako nowej lub kolejnej karty płatniczej” – mówi Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Program Visa Airport Companion Europe będzie wspierany kampanią marketingową, w tym działaniami w Internecie oraz materiałami w punktach handlowych i gastronomicznych na lotniskach.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: www.visa.pl/podroze-z-visa