Visa świętuje Mistrzostwa Świata Kobiet FIFA we Francji loterią i promocją konsumencką w sklepach Żabka i Freshmarket w całej Polsce

30/04/2019

Press Release Image

Warszawa – 30 kwietnia, 2019 r.Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata Kobiet FIFA we Francji, Visa zorganizowała specjalną loterię dla konsumentów, którzy za zakupy w sklepach Żabka lub Freshmarket zapłacą z Visa. Nagrody w ramach loterii oraz promocji konsumenckiej będzie można wygrywać do 7 maja br.

Na uczestników loterii Visa czekają tysiące atrakcyjnych nagród. W wyniku losowania można wygrać 5 dwuosobowych pakietów wyjazdowych na finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA, który odbędzie się 7 lipca w Lyonie we Francji. Szczęśliwi zwycięzcy zobaczą na żywo mecz finałowy turnieju, spędzą dwie noce w hotelu oraz otrzymają od Visa karty przedpłacone o wartości 200 euro. Na uczestników loterii czekają także tysiące innych nagród: oryginalne piłki adidas, butelki termiczne oraz torby-worki.

Aby wziąć udział w loterii i promocji konsumenckiej należy zapłacić z Visa za nawet najmniejsze zakupy[1] w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket na terenie całej Polski. Następnie trzeba zarejestrować swoją transakcję na stronie internetowej akcji: visa.pl/promocja. Do tego wystarczy wydruk z terminala otrzymany w sklepie. Dodatkowo, każdy uczestnik promocji otrzyma kupon upoważniający go do zakupu puszki napoju Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Fanta, Sprite lub loda w promocyjnej cenie 1 zł.

Visa, wieloletni partner FIFA, konsekwentnie wspiera rozwój piłki nożnej, również przy okazji Mistrzostw Świata Kobiet FIFA we Francji. Dzięki loterii zorganizowanej w tysiącach sklepów Żabka i Freshmarket, dajemy posiadaczom kart płatniczych Visa możliwość, aby sami doświadczyli niepowtarzalnych piłkarskich emocji podczas międzynarodowego turnieju. Tak duży zasięg akcji powoduje, że w loterii może wziąć udział każdy, kto zapłaci nawet za najdrobniejsze zakupy z Visa. Co więcej, w promocji konsumenckiej Visa każdy konsument wygrywa, gdyż może kupić napój lub loda w wyjątkowo niskiej cenie 1 zł.” – mówi Katarzyna Jezierska, Head of Marketing, Central Eastern Europe w Visa.

Loteria i promocja Visa ze wsparciem reklamowym

Trwająca cztery tygodnie loteria oraz promocja konsumencka Visa wspierane są intensywnymi działaniami reklamowymi, które obejmują ogólnopolską kampanię w internecie (w tym na portalach społecznościowych), kampanię w największych stacjach radiowych oraz materiały POS w punktach sprzedaży Żabka i Freshmarket zlokalizowanych na terenie całego kraju. Szczegóły i regulaminy loterii oraz promocji konsumenckiej dostępne są na stronach: visa.pl/promocja oraz zabka.pl/visa.

Kreację kampanii stworzyła agencja Saatchi & Saatchi IS, natomiast za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Organizacją i obsługą loterii, w tym przygotowaniem rejestracyjnej landing page promocji oraz opracowaniem mechanizmu instant-win zajmuje się agencja Unique One.

[1]Kategorie produktów nie objętych loterią i promocją konsumencką znajdują się w regulaminie loterii i promocji.