Kontakt

Pytania dotyczące konkretnych kart Visa oraz obsługi kart

Organizacja Visa sama nie wydaje kart płatniczych – wydawaniem i obsługą kart zajmują się banki członkowskie Visa Europe. Wszelkie pytania i sprawy związane z Państwa kartami Visa prosimy kierować do banku, który wydał Państwa kartę. Listę banków-wydawców kart Visa w Polsce, z linkami do ich stron internetowych znajdą Państwo tutaj.

Pytania ze strony mediów

Dziennikarzy prosimy o kontakt z agencją Message House, pod adresem: biuro@messagehouse.pl.

Prosimy pamiętać, że agencja Message House zajmuje się tylko pytaniami ze strony mediów – wszelkie kwestie dotyczące konkretnych kart prosimy kierować do banku, który wydał Państwa kartę.

Fałszywe e-maile

Jeśli otrzymali Państwo podejrzany e-mail, wysłany jakoby z Państwa banku lub jakiegokolwiek innego banku, z prośbą o podanie danych osobowych lub danych karty prosimy nie odpowiadać – to może być fałszywy e-mail. W razie jakichkolwiek podejrzeń prosimy, by skontaktowali się Państwo ze swoim bankiem osobiście by ustalić, czy rzeczywiście taki mail został do Państwa wysłany przez bank. Prosimy pamiętać, że organizacja Visa nigdy nie kontaktuje się z użytkownikami kart – ani bezpośrednio, ani telefonicznie, ani drogą mailową – by prosić o jakiekolwiek informacje związane z Państwa kartą Visa. Wskazówki co do dalszego postępowania w takich sytuacjach można znaleźć również tutaj.