Oferty Visa Business

15% zniżki na usługi UNAMO

Unamo to platforma marketingowa składająca się z trzech modułów: SEO, Social Media oraz Conversion. Pozwalają one na prowadzenie zintegrowanych działań w jednym ekosystemie.

15% zniżki na usługi UNAMO

15% zniżki na usługi marketingowe w UNAMO przy płatności kartą Visa.

Oferta ważna do 30 września 2017

Aby skorzystać z oferty:
Rabat przyznawany jest przez Opiekuna Konta, które zostało zarejestrowane w platformie partnera. W celu skorzystania ze zniżki należy przesłać specjalny kod: #VisaUnamo10 na adres support@unamo.com z zarejestrowanego uprzednio w narzędziu adresu mailowego lub w wewnętrznym czacie aplikacji, dostępnym po zalogowaniu w platformie.

Zasady oferty

  • Oferta: 15% zniżki na usługi marketingowe w UNAMO przy płatności kartą Visa pomiędzy 1 czerwca a 30 września 2017 r.
  • Niniejsze zasady i warunki są wiążące dla danej oferty. Oferta jest dostępna dla osób w wieku powyżej 18 lat. Cała kwota musi zostać zapłacona ważną kartą Visa upoważnionej osoby.
  • Oferta podlega standardowym warunkom i zasadom UNAMO.
  • śW promocji udział mogą wziąć wyłącznie nowy klienci.
  • Oferty tej nie można wykorzystać w powiązaniu z jakąkolwiek inną ofertą, promocją czy zakupem. Oferta (w tym korzyść z niej wynikająca) jest nierefundowana i niezbywalna. Nie podlega w żadnym zakresie wymianie na gotówkę.
  • Visa zastrzega sobie prawo do zastąpienia, korygowania lub wycofania oferty w dowolnym czasie (informacje o zmianach mogą zostać umieszczone na stronie internetowej Visa), gdy dalsze prowadzenie promocji lub świadczenie oferty stanie się niemożliwe na zasadach dotychczas określonych z przyczyn niezależnych od Visa. Skorzystanie z oferty jest bezpłatne i Visa nie określi ceny skorzystania z oferty. W przeciwnym przypadku konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 7dni od powzięcia informacji o określeniu ceny skorzystania z oferty. Zasady i warunki osoby trzeciej (Partnera promocji) obowiązują tam, gdzie mają zastosowanie.
  • Oferta jest świadczona przez lub we współpracy z Visa Europe.