Oferty Visa Business

20% zniżki na szkolenia w Biznes Plus

Biznes Plus to firma szkoleniowa, która inspiruje do poszukiwania kreatywnych rozwiązań biznesowych oraz do rozwoju poprzez zdobywanie wiedzy, umiejętności i proaktywnej postawy.

20% zniżki na szkolenia w Biznes Plus

20% zniżki na produkty szkoleniowe dla handlowców i managerów w Biznes Plus przy płatności kartą Visa.

Oferta ważna do 30 września 2017 r

Aby skorzystać z oferty:

 1. Skontaktuj się z biurem Biznes Plus: 602100591
 2. Ustal z menedżerem rodzaj produktu, którym jesteś zainteresowany i jego cenę przy użyciu zniżki.
 3. Zaloguj się do panelu płatności
 4. Zapłać przy pomocy kartą Visa
W efekcie otrzymasz zamówiony produkt.

Zasady oferty

 • Oferta: Uzyskaj 20% zniżki na produkty szkoleniowe dla handlowców i managerów w Biznes Plus pod warunkiem płacenia dowolną kartą Visa pomiędzy 1 czerwca a 30 września 2017 r.
 • Jedna firma może skorzystać z oferty dwukrotnie do końca roku 2017 pod warunkiem podpisania umowy do dnia 30 września.
 • Niniejsze zasady i warunki są wiążące dla danej oferty. Oferta jest dostępna dla osób w wieku powyżej 18 lat. Cała kwota musi zostać zapłacona ważną kartą Visa upoważnionej osoby.
 • Oferta podlega standardowym warunkom i zasadom Biznes Plus.
 • Oferta (w tym korzyść z niej wynikająca) jest nierefundowana i niezbywalna. Nie podlega w żadnym zakresie wymianie na gotówkę.
 • Visa zastrzega sobie prawo do zastąpienia, korygowania lub wycofania oferty w dowolnym czasie (informacje o zmianach zostaną umieszczone na stronie internetowej Visa https://www.visa.pl/karty-dla-firm/promocje-visa-business/), gdy dalsze prowadzenie promocji lub świadczenie oferty stanie się niemożliwe na zasadach dotychczas określonych z przyczyn niezależnych od Visa. Skorzystanie z oferty jest bezpłatne i Visa nie określi ceny skorzystania z oferty. W przeciwnym przypadku konsument ma prawo odstąpić od umowy w terminie 7 dni od powzięcia informacji o określeniu ceny skorzystania z oferty.
 • Oferta jest świadczona przez lub we współpracy z Visa Europe.