Karta Visa Business może stać się ważnym ogniwem Twojego zespołu. To doskonałe narzędzie dla Ciebie i Twojej firmy, którym możesz płacić:

Wallet

bezpieczniej niż gotówką

Arrow card

wygodniej i szybciej niż przelewem

Globe

w Polsce, za granicą i w Internecie

Płacąc kartą Visa Business, zyskasz lepszą kontrolę nad firmowymi wydatkami – oddzielając je od prywatnych.
To ułatwi Ci prowadzenie księgowości.

Kartą Visa Business zapłacisz w ponad 420 tys. miejsc w całej Polsce.
Dzięki niej niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz – masz zawsze dostęp do środków finansowych Twojej firmy zgromadzonych na rachunku lub udostępnionych przez Twój bank.

Firmowe wydatki zawsze pod kontrolą

Prowadzenie biznesu wymaga nieustannej kontroli firmowych wydatków. Karty Visa Business dają Ci wygodny i szybki wgląd w bieżący stan finansów Twojej firmy.


Wygodne płatności w kraju, za granicą i w Internecie

Dostawcy coraz częściej preferują Klientów płacących kartą, bo dzięki temu otrzymują płatność od razu, w odróżnieniu np. od płatności przelewem, które kontrahenci realizują nieraz w odroczonym terminie.


Bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

Karty Visa Business pozwalają zminimalizować ryzyko utraty gotówki, a ponadto zapewniają kontrolę nad wydatkami Twoich pracowników i minimalizują ryzyko niezrealizowanych dostaw towarów i usług zamówionych przez Internet.


Akceptowanie płatności kartami Visa

Nowi klienci? Wiemy, że przywitasz ich z otwartymi ramionami.

Akceptowanie kart Visa przekłada się na większe obroty, usprawnia przepływy finansowe i umożliwia szybszą obsługę klientów.


 

Zobacz, co o kartach Visa dla firm mówią inni przedsiębiorcy

Robert

właściciel sklepu i warsztatu rowerowego
korzysta z karty debetowej Visa Business

„Prowadzenie sklepu i warsztatu oznacza codzienne, drobne wydatki. Karta debetowa Visa Business pozwoliła mi na oddzielenie płatności firmowych od prywatnych. Zdecydowanie usprawniło to prowadzenie księgowości.”

Andrzej

właściciel firmy budowlanej
korzysta z karty kredytowej Visa Business

„Dzięki karcie kredytowej Visa Business kupuję materiały budowlane w momencie, gdy są potrzebne, a płacę wtedy, gdy spłyną pieniądze od klientów. To duże ułatwienie i wielka wygoda.”

Joanna

właścicielka cukierni
korzysta z karty Visa Business Prepaid

„Poza sprzedażą w cukierni realizujemy wiele dostaw bezpośrednio do naszych klientów. Podczas takich wyjazdów moi pracownicy muszą tankować paliwo i robić drobne zakupy na rzecz firmy – dzięki przedpłaconym kartom Visa Business oni nie muszą wozić ze sobą gotówki, a ja mam ich wydatki pod kontrolą.”


Ty, Twój zespół i karta Visa Business

Error loading skin:
File not found