Pożegnanie z gotówką

Pożegnaj kłopoty, jakie wiążą się z używaniem gotówki. Ten mały znaczek Visa Contactless na Twojej karcie płatniczej lub w aplikacji płatniczej w Twoim smartfonie oznacza, że możesz płacić łatwo, szybko i bezpiecznie wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe. Wystarczy, że na chwilę przyłożysz taką kartę lub smartfon z aplikacją płatniczą do czytnika.

Od porannej kawy do powrotu autobusem do domu wieczorem, możesz zapłacić w ten sposób w parę sekund w coraz większej liczbie miejsc. Są wśród nich sklepy z kanapkami, bary kawowe, sklepy spożywcze i odzieżowe, supermarkety, kioski z prasą i biletomaty – zakupy w tych miejscach są teraz jeszcze wygodniejsze i szybsze.

Zbliżeniowa karta Visa lub mobilna aplikacja płatnicza Visa na Twoim smartfonie to wygodna, szybka i bezpieczna alternatywa dla gotówki. To nowy sposób zapłaty, który w przypadku zakupów o niskiej wartości (do 50 złotych) zajmuje dosłownie kilka sekund.

To idealne rozwiązanie dla wszelkich płatności bez względu na kwotę transakcji – która przebiega szybciej, a poziom bezpieczeństwa jest taki sam, jak w przypadku płatności „standardową” kartą.