Weź udział w loterii Visa! Graj o cenne nagrody z Xiaomi i Google Pay.

Wypełnij formularz, by grać o nagrody!

Aby promocja przebiegła automatycznie, uczestnicy muszą w bezpieczny sposób zarejestrować swój 16-cyfrowy numer karty Visa. Dane są przechowywane zgodnie ze standardami PCI oraz Polityką Prywatności Visa. Wrażliwe dane kart nie są dostępne dla osób trzecich. Wszystkie projekty Visa podlegają ocenie ryzyka w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, która obejmuje analizę ryzyka związanego z osobami trzecimi i rozwiązaniami technicznymi, a także analizę ochrony danych.

Pamiętaj, w loterii mogą wziąć udział tylko użytkownicy telefonów Xiaomi aktywowanych po 24.04.2022 r.

{{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','min')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','max')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','numeric')}}
{{updateValidationErrorMessage('imeiNumber','required')}} {{updateValidationErrorMessage('imeiNumber','numeric')}} {{updateValidationErrorMessage('imeiNumber','min')}} {{updateValidationErrorMessage('imeiNumber','max')}} {{updateValidationErrorMessage('imeiNumber','digits')}}
{{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','max')}} {{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','email')}}
{{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_2','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_3','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_4','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_2','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_3','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_4','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','regex')}}

Pamiętaj, z Visa Twoje dane są bezpieczne

Administratorem danych osobowych Uczestników jest:

(1) Organizator Loterii, tj. Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a tel.: +48 22 549 30 03, adres e-mail: [email protected]. Państwa dane osobowe, które zostaną podane przez Państwa w powyższym Formularzu Zgłoszeniowym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia loterii promocyjnej pod nazwą „Tysiące nagród z Visa i Xiaomi”, w tym weryfikacji i wyłonienia Laureatów i Zwycięzców Loterii, przyznania i wydania nagród, zapewnienia kontaktu z Uczestnikiem, poinformowania o wyniku losowania i przyznaniu Nagrody w Loterii.
PEŁNA TREŚĆ
{{updateValidationErrorMessage('over18','required')}}
{{updateValidationErrorMessage('termsAndConditions1','required')}}

Przyjmowanie zgłoszeń od 25.04.2022 do 22.01.2023 r.
* Pole obowiązkowe
Google Ireland Limited Gordon House, Barrow Street Dublin 4 Irlandia, nie odpowiada za organizację niniejszej loterii ani administrowanie danymi osobowymi przetwarzanymi w związku z loterią.

Jak grać o nagrody?
To proste!

Zarejestruj się w formularzu online, aby zyskać szansę na wygraną w loterii Visa.

Kup telefon Xiaomi

Aktywuj go. W loterii możesz zarejestrować telefon aktywowany w okresie: 25.04.2022 r. - 22.01.2023 r.

Płać Visa jak najczęściej: mobilnie, kartą lub on-line, by zwiększyć swoje szanse na wygraną. Pamiętaj, że płatności internetowe i mobilne to podwójne losy w loterii Visa!

Zarejestruj się

Wystarczy tylko jedna rejestracja w formularzu. Po jej zakończeniu płatności kartą Visa dodaną do aplikacji Google Pay to nowe losy w loterii.

W loterii Visa graj o nagrody w wysokości ponad 550 000 zł i 500 par gogli.

Płać Visa

Płać jak najczęściej kartą Visa w aplikacji Google Pay!

W loterii Visa graj o nagrody w wysokości ponad 550 000 zł i 500 par gogli.

Graj o nagrody

W loterii do wygrania ponad 1000 nagród:
9 x 10 000 zł,
195 hulajnóg Xiaomi
i setki innych.


W loterii Visa do wygrania:

Nagrody występują w różnych wariantach kolorystycznych

Sprawdź ofertę Xiaomi:

Xiaomi store logo
Mi-home.pl logo
Mi-store.pl logo
Mi-markt.pl logo

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij do nas wiadomość na adres: [email protected]
Skontaktuj się z nami 

Państwa dane osobowe, które zostaną zawarte przez Państwa w wiadomości e-mail wysłanej na adres: [email protected], będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące loterii promocyjnej pod nazwą „Tysiące nagród z Visa i Xiaomi”.

W celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie należy wskazać zwrotne dane kontaktowe (adres e-mail), jeśli kontaktowy adres e-mail jest inny niż adres e-mail, z jakiego przesłana została wiadomość. Administratorem danych osobowych jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a, tel.: +48 22 549 30 03, adres e-mail: [email protected].

Administrator może powierzyć przetwarzanie danych osobowych firmom hostingowym, programistycznym oraz kancelariom prawnym świadczącym usługi związane z obsługą niniejszej skrzynki kontaktowej dla Administratora.

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, jeśli są błędne lub nieaktualne, a także prawo do ich usunięcia, prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do upływu terminów przedawnienia roszczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa.