Sięgnij po wygraną w loterii i leć na Mistrzostwa Świata FIFA 2022!

Wypełnij formularz, by grać o nagrody!

Aby promocja przebiegła automatycznie, uczestnicy muszą w bezpieczny sposób zarejestrować swój 16-cyfrowy numer karty Visa. Dane są przechowywane zgodnie ze standardami PCI oraz Polityką Prywatności Visa. Wrażliwe dane kart nie są dostępne dla osób trzecich. Wszystkie projekty Visa podlegają ocenie ryzyka w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, która obejmuje analizę ryzyka związanego z osobami trzecimi i rozwiązaniami technicznymi, a także analizę ochrony danych.

{{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','min')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','max')}} {{updateValidationErrorMessage('personalPhoneNumber1','numeric')}}
{{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','max')}} {{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','email')}}
Numer karty Visa – 16 cyfr (Pole obowiązkowe)  
{{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_2','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_3','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_4','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_2','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_3','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_4','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_1', 'regex')}}

Pamiętaj, z Visa Twoje dane są bezpieczne

Administratorami danych osobowych Uczestników Loterii są:

(1) Organizator Loterii, tj. Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a tel.: +48 22 549 30 03, adres e-mail: [email protected]. Państwa dane osobowe, które zostaną podane w powyższym Formularzu Zgłoszeniowym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia loterii promocyjnej pod nazwą „Płać kartą Visa PKO Banku Polskiego”, w tym weryfikacji i wyłonienia Laureatów Loterii, przyznania i wydania nagród, zapewnienia kontaktu z Uczestnikiem.
PEŁNA TREŚĆ
{{updateValidationErrorMessage('over18','required')}}
{{updateValidationErrorMessage('termsAndConditions1','required')}}

Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się 26 lipca 2022 r. o godzinie 10:00:00 i trwa do 19 września 2022 r. do godziny 23:59:59.

Organizatorem loterii promocyjnej jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Loteria dla osób, które ukończyły 18 lat. W czasie Okresu Promocyjnego na adres email podany w zgłoszeniu Visa Europe Limited spółka założona w Wielkiej Brytanii wysyłać będzie informacje dotyczące loterii.

* Pole obowiązkowe

Jak grać o nagrody?
To proste!

Zarejestruj się

Zarejestruj się

Wystarczy jedna rejestracja w formularzu. Po jej zakończeniu każda płatność kartą Visa PKO Banku Polskiego to nowy los w loterii.

Płać Visa

Płać Visa

Płać kartą Visa PKO Banku Polskiego jak najczęściej i zyskuj losy w loterii.

Graj o nagrody

Graj o nagrody

W loterii do wygrania wyjazdy na najważniejsze mecze Mistrzostw Świata FIFA 2022 i setki innych nagród.


W loterii Visa do wygrania:

Nagroda główna

1 pakiet wyjazdowy na mecz finałowy i mecz o 3. miejsce na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 dla dwóch osób.

Pakiet zawiera m.in:

  • 3 noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu wraz z wyżywieniem
  • Loty do/z Kataru (wylot 15 grudnia 2022 r., powrót 19 grudnia 2022 r.)
  • Bilety na dwa mecze Mistrzostw Świata FIFA 2022 (szczegóły w regulaminie)
  • Pakiet powitalny o wartości 400 dolarów (jeden dla dwóch osób)

Nagrody miesięczne

10 pakietów wyjazdowych na mecze ćwierćfinałowe na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 dla dwóch osób.

Pakiet zawiera m.in:

  • 3 noclegi w pięciogwiazdkowym hotelu wraz z wyżywieniem
  • Loty do/z Kataru (wylot 7 grudnia 2022 r., powrót 11 grudnia 2022 r.)
  • Bilety na dwa mecze Mistrzostw Świata FIFA 2022 (szczegóły w regulaminie)
  • Pakiet powitalny o wartości 400 dolarów (jeden dla dwóch osób)

Nagrody tygodniowe I stopnia

100 plecaków z logo Mistrzostw Świata FIFA 2022

Nagrody tygodniowe II stopnia

1000 replik oficjalnej piłki Mistrzostw Świata FIFA 2022

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij do nas wiadomość na adres: [email protected]
Skontaktuj się z nami 

Państwa dane osobowe, które zostaną zawarte w wiadomości e-mail wysłanej na adres: [email protected], będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, tj. w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące loterii promocyjnej pod nazwą „Płać kartą Visa PKO Banku Polskiego”. tj. udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie.

W celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie należy wskazać zwrotne dane kontaktowe (adres e-mail), jeśli kontaktowy adres e-mail jest inny niż adres e-mail, z jakiego przesłana została wiadomość. Administratorem danych osobowych jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a, tel.: +48 22 549 30 03, adres e-mail: [email protected].

Administrator może powierzyć przetwarzanie danych osobowych firmom hostingowym, programistycznym oraz kancelariom prawnym świadczącym usługi związane z obsługą niniejszej skrzynki kontaktowej dla Administratora.

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, jeśli są błędne lub nieaktualne, a także prawo do ich usunięcia zgodnie z przepisami prawa, prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do upływu terminów przedawnienia roszczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa.