Aktywuj Visa Mobile i zgarnij 40 zł zwrotu za zakupy na kartę Visa.

Zarejestruj się, aby móc otrzymać 40 zł zwrotu!

{{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','max')}} {{updateValidationErrorMessage('personalEmail1','email')}}
{{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_2','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_3','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_4','required')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_2','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_3','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_4','digits')}} {{updateValidationErrorMessage('cardPart_1','regex')}}

Pamiętaj, z Visa Twoje dane są bezpieczne

Aby promocja przebiegła automatycznie, uczestnicy muszą w bezpieczny sposób zarejestrować swój 16-cyfrowy numer karty Visa. Dane są przechowywane zgodnie ze standardem PCI oraz Polityką prywatności Visa. Wrażliwe dane kart nie są dostępne dla osób trzecich. Wszystkie projekty Visa podlegają ocenie ryzyka w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, obejmującej analizę ryzyka związanego z osobami trzecimi i rozwiązaniami technicznymi, a także analizę ochrony danych.

Administratorami danych osobowych są:

Administratorem danych osobowych Uczestników akcji promocyjnej cashback „Visa Mobile cashback” jest Visa Europe Limited spółka założona w Wielkiej Brytanii (numer rejestracji 05139966) z siedzibą pod adresem: 1 Sheldon Square, London W2 6TT, dalej „Visa”. Dane osobowe przetwarzane są przez Visa w celu zapewnienia możliwości rejestracji w promocji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, poinformowania uczestnika o prawidłowej rejestracji oraz udostępnienia danych osobowych uczestników organizatorowi w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji na podstawie regulaminu. Podstawą prawną przetwarzania, w tym udostępnienia organizatorowi, danych osobowych jest w tym wypadku niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Visa oraz organizatora (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Administrator powierza przetwarzanie danych organizatorowi promocji, firmie Unique One Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Niedźwiedzia 2a, 02-737 Warszawa, e-mail: [email protected]
PEŁNA TREŚĆ
{{updateValidationErrorMessage('over18','required')}}
{{updateValidationErrorMessage('termsAndConditions1','required')}}

Przyjmowanie zgłoszeń do promocji trwa od 16.08.2022 r. do wyczerpania puli nagród, nie dłużej niż do 30.09.2022 r. Promocją objęte są wyłącznie karty Visa wydane przez ING Bank Śląski, Nest Bank, Banki z Grupy BPS, SKOK lub Krakowski Bank Spółdzielczy. Organizatorem sprzedaży premiowej jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

* Pole obowiązkowe

Jak otrzymać 40 zł zwrotu na kartę Visa?
To proste!

Zarejestruj się w formularzu online, aby zyskać szansę na wygraną w loterii Visa.

Wybierz Visa Mobile

Dodaj kartę Visa do usługi Visa Mobile w aplikacji ING lub Nest Banku. Jeśli masz kartę Visa w Banki z Grupy BPS, KBS lub SKOK, pobierz Visa Mobile na telefon ze sklepu z aplikacjami.

Płać Visa jak najczęściej: mobilnie, kartą lub on-line, by zwiększyć swoje szanse na wygraną. Pamiętaj, że płatności internetowe i mobilne to podwójne losy w loterii Visa!

Zarejestruj kartę Visa

Tę samą kartę Visa zarejestruj w formularzu.

W loterii Visa graj o nagrody w wysokości ponad 550 000 zł i 500 par gogli.

Płać Visa Mobile

Zrób zakupy za min. 10 zł w wybranych sklepach internetowych: bigstar.pl, itaka.pl, czytam.pl, yes.pl, ziaja.com (lista dostępna tu) oraz w tysiącach innych sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24.

Obecnie z cashbacku mogą skorzystać
klienci poniższych banków.

Kliknij w logo swojego banku i dowiedz się więcej o Visa Mobile.

Visa Mobile wkrótce także w wielu innych bankach!


Płać Visa Mobile w tysiącach sklepów, w których płatności umożliwiają Przelewy24. Przykładowa lista wybranych sklepów dostępna tu.

Liczba cashbacków ograniczona, szczegóły w regulaminie.

Kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wyślij do nas wiadomość na adres: [email protected]
Skontaktuj się z nami 

Państwa dane osobowe, które zostaną zawarte w wiadomości e-mail wysłanej na adres: [email protected], będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, tj. w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie dotyczące promocji pod nazwą „Visa Mobile Cashback”.

W celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie należy wskazać zwrotne dane kontaktowe (adres e-mail), jeśli kontaktowy adres e-mail jest inny niż adres e-mail, z jakiego została przesłana wiadomość. Administratorem danych osobowych jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-737) przy ul. Niedźwiedziej 2a, tel.: +48 22 549 30 03, adres e-mail: [email protected]

Administrator może powierzyć przetwarzanie danych osobowych firmom hostingowym, programistycznym oraz kancelariom prawnym świadczącym usługi związane z obsługą niniejszej skrzynki kontaktowej dla Administratora.

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, jeśli są błędne lub nieaktualne, a także prawo do ich usunięcia zgodnie z przepisami prawa, prawo do ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do upływu terminów przedawnienia roszczeń wynikających z obowiązujących przepisów prawa.