Przekształć swoje pomysły w większe możliwości

Fintechy na nowo kształtują nowoczesny ekosystem płatności. Jako globalny lider płatności, Visa z dumą współpracuje z ponad 2000 różnej wielkości firm z branży fintech na całym świecie. Nasze programy zapewniają skalowalność i specjalistyczną wiedzę potrzebną fintechom do poruszania się po skomplikowanych obszarach płatności i handlu cyfrowego.

Zobacz, jak Visa wspiera fintechy, takie jak Twój

Wykorzystując wiedzę i skalę Visa, fintechy są w stanie wprowadzać swoje pomysły w życie i dostarczać nowe innowacje płatnicze swoim klientom końcowym. Programy partnerskie Visa pozwalają fintechom wprowadzać na rynek swoje pomysły biznesowe i innowacje płatnicze.

Airwallex

Dzięki Fintech Fast Track firma Airwallex szybko weszła do sieci Visa i uruchomiła kartę Visa. Obecnie ich klienci mogą korzystać z nowego, wygodnego sposobu dokonywania płatności transgranicznych.

Dock

Brazylijski fintech musiał wydać karty dla klienta, ale brakowało mu doświadczenia w zakresie regulacji prawnych na rynku, więc partner Visa Ready, firma Dock, wkroczyła do akcji i uruchomiła karty w 13 dni.

Przeczytaj studium przypadku

Bądź na bieżąco

Zarejestruj się, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, wydarzeniami i zasobami związanymi z inicjatywami fintech Visa.
*Program Visa Direct Fintech Fast Track jest obecnie dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.